Trianon Čechy v Bruselu

Předseda našeho občanského sdružení Jaroslav Dembinný společně s dalšími pracovníky navštívil půdu českého velvyslanectví v Belgii. Tato cesta byla uspořádána z několika motivů. Leitmotivem však bylo samozřejmě předání ocenění nejsilnější skupině v oblasti logistiky - firmě DHL, respektive jejímu zastoupení v ČR, za činnost v oblasti sociální politiky na poli trhu práce. Tuto cenu převzali vrcholní představitelé této společnosti z rukou člena republikového výboru NRZP ČR Ing. J. Dembinného.

Pracovníci Trianonu Čechy měli jedinečnou možnost setkání nejen s PhDr. Vladimírem Müllerem, CSc., toho času velvyslancem ČR v Bruselu, ale také s Janem Jařabem, členem kabinetu Vladimíra Špidly. S tímto odborníkem v oblasti lidských zdrojů jsme probírali možnosti zapojení sektoru NNO do mezinárodních projektů financovaných přímo evropskou komisí, tzv. Komunitární programy“. Byli jsme zpraveni o tom, že tento proces je natolik náročný, že je nutné ještě před samotným předáním žádosti evropské komisi, připravit nejen kvalitní a zkušený projektový tým, ale především propracované klíčové aktivity daného projektového záměru. Dále jsme diskutovali nad palčivými otázkami týkající se cílové skupiny, kterou Trianon Čechy řeší především a tou jsou osoby znevýhodněné, ať už z hlediska sociálního postavení, tak, a to je třeba zdůraznit, handicapované zdravotně.

Ještě před koncem oficiální návštěvy jsme představili směrování naší společnosti panu velvyslanci PhDr. Vladimíru Müllerovi, CSc. a radovi konzulátu v Belgii Josefu Buzalkovi a věříme, že díky podnětným radám nezůstane o.s. TRIANON – ČECHY pouze na regionální úrovni.

 

 
Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)
Aktuality
19. března 2013 od 9.00 Trianon - Čechy, o.s. a CURAVIVA Schweiz

vás zvou na odbornou konferenci na téma SOCIÁLNÍ SLUŽBY PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM VE ŠVÝCARSKU

Program konference

5. 2. 2013 – hotel Witikohof v Bischofsreutu

závěrečné jednání k projektu z OP Přeshraniční spolupráce ČR – Bavorsko Cíl 3 (r. č. p.: 195) ,,Cestujeme bez bariér na Šumavě/Bayerischer Wald“


21. 11. 2012 – Praha – konference Přes bariéry

– prezentace projektu z OP Přeshraniční spolupráce ČR – Bavorsko Cíl 3 (r. č. p.: 195) ,,Cestujeme bez bariér na Šumavě/Bayerischer Wald“


13. 11. 2012 – Klatovy – 4. workshop ke vzdělávacímu modulu

"EVVO a zdravý životní styl – Třídění odpadu je jen začátek"