25.4.2009 - Míčové hry - tělocvična ZŠ Zdíkov

There are no translations available.

V sobotu 25. 4. 2009 se uskutečnilo sportovní klání v tělocvičně ZŠ ve Zdíkově, které se stalo velkým sportovním svátkem pro klienty se zdravotním postižením a personál z Domečku Javorník, zařízení Petra z Mačkova a zařízení Empatie z Českých Budějovic, jehož spoluorganizátorem bylo i o.s. TRIANON – ČECHY.

Celá akce se mohla konat za podpory a spolupráce ředitele pana Mgr. Václava Kyznara. Všechny zúčastněné přivítala hlavní organizátorka a hostitelka Mgr. Helena Čálková, vyzvala jednotlivé týmy ke složení slibu sportovce, kterým se všichni zavázali k čestnému klání na sportovním poli. Hlavním hostem se stal starosta obce Zdíkov pan Mgr. Zdeněk Kantořík, který slavnostně zahájil „Míčové hry“ prvním vhozením míče do hřiště.

Soutěžilo se v několika velmi zajímavých disciplinách - jako je přehazovaná, soutěž ve střelbě na basketbalový koš, soutěž o to, kdo po stanovené trase odnese nejvíce míčů v náručí, střelba na fotbalovou bránu a dribling.

Ze zvláště úporného a čestného souboje vyšlo nejlépe družstvo reprezentantů vyslané ze zařízení„Petra“ z Mačkova. Druhé místo obsadili domácí borci „Domečku- Javorník“ a na bronz dosáhlo družstvo „Empatie“ z Český Budějovic.

Slavnostní den byl zakončen vynikajícím obědem a vyhlášením vítězů. Znovu se potvrdilo, že porazit vlastní lenost je daleko složitější než porazit vlastní handicap!

 
Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)
News
19. března 2013 od 9.00 Trianon - Čechy, o.s. a CURAVIVA Schweiz
12 February 2013, 09.23
There are no translations available.

vás zvou na odbornou konferenci na téma SOCIÁLNÍ SLUŽBY PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM VE ŠVÝCARSKU

Program konference

5. 2. 2013 – hotel Witikohof v Bischofsreutu
05 February 2013, 00.00
There are no translations available.

závěrečné jednání k projektu z OP Přeshraniční spolupráce ČR – Bavorsko Cíl 3 (r. č. p.: 195) ,,Cestujeme bez bariér na Šumavě/Bayerischer Wald“


21. 11. 2012 – Praha – konference Přes bariéry
21 December 2012, 14.51
There are no translations available.

– prezentace projektu z OP Přeshraniční spolupráce ČR – Bavorsko Cíl 3 (r. č. p.: 195) ,,Cestujeme bez bariér na Šumavě/Bayerischer Wald“


13. 11. 2012 – Klatovy – 4. workshop ke vzdělávacímu modulu
12 December 2012, 15.18
There are no translations available.

"EVVO a zdravý životní styl – Třídění odpadu je jen začátek"