Cílová skupina

(účastníci vzdělávání)

 

info

Vzdělávání je určeno především pro střední management malých a středních podniků (vzdělávací moduly: Emoční inteligence, Manažer 21. století, Týmová spolupráce) a poskytovatele služeb v cestovním ruchu - nižší a střední management v cestovním ruchu a majitele objektů v oblasti cestovního ruchu (vzdělávací modul Emoční a znalostní minimum pro služby cestovního ruchu).

Motivačním efektem pro cílovou skupinu je skutečnost, že absolventi projdou inovativními moduly, které se výrazně odlišují od běžně dostupného vzdělávání. Díky intenzitě osobního prožitku a vzhledem k novým metodám výuky (instruktážní filmy, hrané scénky, psychologické a motivační hry, krátké filmové ukázky, profesionální figuranti) budou klienti zapojeni interaktivně, tzn. budou se přímo účastnit modelových situací, budou vznášet připomínky k filmovým ukázkám, kde budou uváděny příklady dobré i špatné praxe a budou moci aktivně instruovat profesionální figuranty.

V současné době nabízíme vzdělávací moduly přímo cílovým skupinám. Celkový počet účastníků v cílové skupině je maximálně 15 osob.

 

TRIANON - ČECHY, o.s.

trianon_logo

www.trianoncechy.cz

Přihláška do výukových modulů

Závaznou přihlášku můžete zaslat buď elektronicky, vyplněním zde, nebo si ji můžete vytisknout, vyplnit a zaslat poštou na naši adresu.

TRIANON - ČECHY, o.s.

Špidrova 47, 385 01  Vimperk